کتاب خدمات آشنا
اگر بخواهیم میشه را هر روز بخوانید

برای زندگی درست باید ابتدا به یکدیگر کمک کنیم تا راه های و رفتار های اشتباه خود را تصحیح نمائیم

مدیر تالار گفتمان بدوح گفت : برای اصلاح رفتار های اجتماعی در میان شهروندان باید ابتدا بازشناسی رفتار های غلط از سوی مردم صورت بگیرید . بهمن پور افزود : اگر در جامعه فرصت شناسایی رفتار های غلط برای همگان فراهم شود و همینطور زمینه اصلاح رفتار ایجاد گردد . شناخت و سپس الگو سازی رفتار درست می تواند در اصلاح رفتار اثر بخش باشد .

محمد بهمن پور مدیر عامل موسسه صدای آشنا و مدیر تالار گفتمان بدوح افزود : ما در صدد هستیم تا با ایجاد فضای اجتماعی جهت تعامل درباره رفتار های اجتماعی و ایجاد فرصت شناخت به شهروندان زمینه تغییر و اصلاح رفتار را فراهم کنیم . ایشان همچنین با اشاره به راه اندازی بخش جدید در تالار گفتمان بدوح با عنوان " اگر بخواهیم میشه " خاطر نشان کرد این بخش با دست نوشته های خود ایشان و با همراهی دیگر کاربران این تالار مدیریت خواهد شد که امید می رود مورد توجه کاربران شبکه های مجازی قرار بگیرد . 

بهمن پور از درج بخشی با این عنوان در یکی از روزنامه های استان البرز خبر داد که بزودی اطلاع رسانی خواهد شد .

شایان ذکر است وب سایت www.bodoh.ir با هدف ترویج سبک و الگوی زندگی ایرانی اسلامی با حمایت و همراهی موسسه فرهنگی هنری صدای آشنا مدیریت می شود . این تالار گفتمان با ساختار گفتگوی آن فرصتی  برای بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف زندگی ایرانی اسلامی است.

تاریخ ارسال: 1394/02/05


لینک های مرتبط:

آموزش فن بیان و گویندگی مجازی موسسه صدای آشنا

برگزاری اولین دوره فن بیان،آیین سخنوری و ارتباط موثر مربیان امور تربیتی استان البرز

دوره های آموزشی فن بیان و گویندگی

همایش فن بیان و گویندگی در شهرستان ساوجبلاغ

موسسه صدای آشنا برگزیده جشنواره موسسات فرهنگی استان البرز