کتاب خدمات آشنا
موسسه صدای آشنا برگزیده جشنواره موسسات فرهنگی استان البرز

در اولین جشنواره توانمندیها و ظرفیت های موسسات فرهنگی هنری استان البرز که با همت انجمن موسسات فرهنگی و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار گردید . موسسه فرهنگی هنری صدای آشنا به جهت تلاش ها و اقدامات انجام گرفته در سال 94 حائز رتبه برگزیده و دریافت تندیس این جشنواره گردید . در این جشنواره بیش از 100 موسسه تک منظوره و چند منظوره حضور داشتند که صدای آشنا جز بیست و پنج برگزیده این جشنواره می باشد . 

 

موسسه صدای آشنا که از سال 92 با هدف برگزاری جشنواره ها و همایش ها نمایشگاه های فرهنگی و هنری با الگو سازی سبک زندگی ایرانی اسلامی تاسیس گردیده است به مدیر مسئولی محمد بهمن پور توانسته است گام های ارزشمند و فاخر در فرهنگ و هنر در استان البرز بردارد . 

بهمن پور مدیر مسئول این موسسه ضمن تقدیر از تلاش های همکاران خود در هدایت و راهبری فعالیت های صدای آشنا خواستار توجه ویژه مسئولین به ظرفیت های موسسات فرهنگی و هنری و توجه ویژه به نسل جوان شد . ایشان افزود در استان البرز ما شاهد شکل گیری برنامه های متعددی هستیم که اگر از این توان بالقوه موجود استفاده گردد هم شاهد کاهش هزینه ها و هم بهبود عدالت فرهنگی در بین مردم خواهیم بود .

مدیر مسئول صدای آشنا با تقدیر از اداره کل ارشاد اسلامی استان البرز خواستار پیگیری نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جهت حمایت از موسسات فرهنگی و هنری گردید تا ضمن تقویت نهاد های مردمی در پویای فرهنگی استان البرز شاهد برنامه های خوب و جذاب فرهنگی باشیم .

این مدیر تلاشگر با اشاره به مدیریت چندین وب سایت در این موسسه از جمله با موضوع سبک زندگی www.bodoh.ir افزود مدتهاست در صدد هستیم تا به مسئولان این اعتماد را بدهیم که آنچه در بین جوانان می بینند چیزی جز تلاش نیست و باید برای آن سرمایه گذاری کرد . و برای شکل دهی برنامه جامع فرهنگی شهرستان ها با توجه به پتانسیل آنها برای عدم موازی کاری و توجه به هدر روی بودجه فرهنگی گردید .

 

شایان ذکر است موسسه صدای آشنا با برگزاری و مدیریت سالانه بیش از 40 برنامه فرهنگی و هنری و تهیه و تولید محتوای با موضوع سبک زندگی از موسسات پیشگام در استان البرز می باشد 

تاریخ ارسال: 1395/03/27


لینک های مرتبط:

وبینار مهارتهای ارتباطی دبیرستان فرزانگان 5 ساوجبلاغ برگزار می گردد

آموزش فن بیان و گویندگی مجازی موسسه صدای آشنا

برگزاری اولین دوره فن بیان،آیین سخنوری و ارتباط موثر مربیان امور تربیتی استان البرز

دوره های آموزشی فن بیان و گویندگی

همایش فن بیان و گویندگی در شهرستان ساوجبلاغ