کتاب خدمات آشنا
برگزاری اولین دوره فن بیان،آیین سخنوری و ارتباط موثر مربیان امور تربیتی استان البرز

به گزارش روابط عمومی موسسه صدای آشنا اولین دوره فن بیان و آیین سخنوری انجمن علمی و آموزشی مربیان امور تربیتی استان البرز برگزار گردید.

محمدبهمن پور مدیر عامل موسسه صدای آشنا و مدرس این دوره ضمن اشاره به اثرات مهارت های ارتباطی درفعالیت های روزمره گفت 75 درصد اوقات زندگی صرف ارتباط می شود و در عصر ارتباط برنده کسی است که بتواند خوب ارتباط برقرار کند . ایشان افزود  بجاست تا مجموعه نیروی انسانی آموزش و پرورش بتوانند توانمندی خود را در ارتباط کلامی و غیر کلامی تقویت کنند . چرا برقرار ارتباط موثر با دانش آموزان بدون شناخت درست از روشهای ارتباطی کلامی و غیر کلامی مناسب سن مخاطب امکان پذیر نیست و چقدر می توان با ارتباط کلامی مطلوب از ناسزا گویی به دانش آموزان توسط معلمین و همینطور ناسزا گویی دانش آموزان به یکدیگر با آموزش مهارتهای ارتباط کلامی و غیر کلامی موثر پیشگیری و پرهیز کرد.

فن بیان و آیین سخنوری

 

شایان ذکر است این کارگاه های آموزش  ضمن خدمت در دو دوره : سه روزه با فن بیان و آیین سخنوری و همچنین دوره دو روزه روش های برقراری ارتباط موثر با دیگران و محیط در کانون امام علی (ع) شهر کرج برگزار گردید که با استقبال و رضایتمندی شرکت کنندگان به اتمام رسید

جهت اشنای بیشتر از فعالیت های آموزشی موسسه صدای آشنا در زمینه فن بیان آیین سخنوری و مهارتهای ارتباط موثر به تارنما فن بیان  و یا کانال تلگرامی فن بیان و آیین سخنوری مراجعه نمائید .

 

تاریخ ارسال: 1397/10/21


لینک های مرتبط:

محمد بهمن پور مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری صدای آشنا نوروز 1400

وبینار مهارتهای ارتباطی دبیرستان فرزانگان 5 ساوجبلاغ برگزار می گردد

آموزش فن بیان و گویندگی مجازی موسسه صدای آشنا

برگزاری اولین دوره فن بیان،آیین سخنوری و ارتباط موثر مربیان امور تربیتی استان البرز

دوره های آموزشی فن بیان و گویندگی